Opis szczegółowy
Guma balonowa o smaku jagodowym, pomarańczowym i truskawkowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 58,5 g |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Składniki | Guma do żucia o smaku owocowym. składniki: cukier, baza gumy, syrop glukozowy, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (e422), regulatory kwasowości (e330, e296), emulgator (e322 [zawiera soję]), barwniki (e120, e133, e160a). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 375 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1570 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 102 kJ |
| Wielkość porcji | 6,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 66 g |
| Zawartość węglowodanów | 91 g |