Bebiko 2R NUTRIflor Expert Mleko następne z kleikiem ryżowym dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia 600 g X5
dodaj do przechowalni
Opis
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu, Następne |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 600 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, wysokooleinowy olej słonecznikowy, skrobia, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, olej kokosowy, olej rzepakowy, kleik ryżowy (4,8%), galaktooligosacharydy z mleka (4,4%), olej słonecznikowy, koncentrat serwatki z mleka, białka mleka, wapń, olej rybi, fruktooligosacharydy (0,3%), potas, sód, chlorek choliny, magnez, emulgator (lecytyny z soi), witamina C, inozytol, L-tryptofan, żelazo, L-karnityna, cynk, przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu), kwas pantotenowy, niacyna, witamina E, miedź, tiamina, witamina A, ryboflawina, witamina B6, jod, kwas foliowy, mangan, selen, witamina K, biotyna, witamina D, witamina B12 |
| Smak | Mleczny |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |