BeRAW Kids Batonik Truskawka Banan 25g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Baton BeRAW Kids Truskawka Banan to pyszny batonik przekąskowy, na bazie składników , bez dodatku cukru. Ten pyszny batonik jest źródłem cynku, który pomaga zachować zdrowe paznokcie, włosy i skórę. Idealny jako pożywna przekąska w ciągu dnia, między posiłkami, do spożycia w domu i w drodze, ma tylko 84 kcal. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Truskawkowy, Bananowy |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | daktyle, banany 20%, mąka ryżowa, prażone orzeszki arachidowe, zagęszczony sok truskawkowy 5%, jabłko suszone, maliny liofilizowane, burak suszony w proszku, wapń, witamina A, magnez, selen, cynk, aromaty . |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Beraw kids baton truskawka banan to pyszna przekąska na bazie składników , którą wzbogaciliśmy witaminą a oraz składnikami mineralnymi (magnez, wapń, cynk, selen). |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 756 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | cynku |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | chronić przed światłem |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1416 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 354 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,55 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 100 %RWS |
|---|---|
| Magnez | 375 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 100 %RWS |
| Selen | 55 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Cynk | 10 mg/100g |
| Wapń | 800 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 100 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Aromat spożywczy |
|---|