Opis szczegółowy
Baton z orzeszkami arachidowymi oraz nadzieniem o smaku karmelowym oblany czekoladą. Zawiera substancję słodzącą. Produkt gotowy do spożycia
Wykluczona grupa użytkowników: osoby z nietolerancją na gluten, mleko, orzeszki ziemne, orzechy, soję oraz nasiona sezamu./.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Orzechowy, Karmelowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Nadzienie o smaku karmelowym 46 % [ekstrakt jabłka, koncentrat białek serwatkowych (mleko), tłuszcz kokosowy, mleko zagęszczone niesłodzone, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (mleko), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; sól, aromat]; prażone orzeszki arachidowe 34 %, czekolada 20 % [substancja słodząca: maltitole; tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi); aromat]./ |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 528 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 514 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2140 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 38 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera aromaty | Tak |