Baton Nestle Lion 25g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
NESTLE LION - płatki śniadaniowe w formie batonika, z witaminami i wapniem.
15 % polewy z mlekiem, 12,7 % pasty karmelowej
Parametry produktu
| Rodzaj zbóż | Pszenne, Owsiane, Kukurydziane |
|---|---|
| Dodatki | czekolada |
| Smak | Karmelowy, mleczny |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (29,9 %), syrop glukozowy, oleje roślinne (słonecznikowy, kokosowy, shea), cukier, odtłuszczone mleko w proszku (7,4 %), syrop cukru inwertowanego, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), czekolada mleczna (5,2%) [cukier, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny sojowe, polirycynooleinian poliglicerolu), aromat naturalny], płatki owsiane pełnoziarniste (4,3 %), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), oligofruktoza, mąka kukurydziana (2 %), maltodekstryna, mąka pszenna (1 %), mąka ryżowa (0,7 %), aromaty naturalne, kakao (0,6 %), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (0,3 %), sól, emulgator (lecytyny), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), syrop cukru karmelizowanego (0,01 %), barwnik (beta-karoten), substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b9, b6, b2). może zawierać orzechy. 1 batonik - 1 porcja |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2027-11-27 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 4992 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 312 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 418 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość błonnika | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,46 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 22,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 23 %RWS |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 22 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,4 mg/100g |
| Wapń | 1510 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 175 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 22 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,1 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 20 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |