Baton Mango bez dodatku cukru 35 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem
Składniki
mango 100%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1061/251 |
| Tłuszcz | 2.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 52 g |
| Cukry | 52 g |
| Błonnik | 7.1 g |
| Białko | 2.5 g |
| Sól | 0.05 g |