'Barolo Manfredi Docg wino czerwone 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Włoskie wytrawne wino czerwone o wysokiej jakości, z regionu Piemont. Głęboki, granatowo czerwony kolor z pomarańczowymi refleksami, doskonale współgra z charakterystycznym, intensywnym, ale jednocześnie przyjemnym smakiem. Pełne, mocne, aksamitne i harmonijne. Doskonały dodatek do czerwonego mięsa i serów. Serwować w temperaturze 18-20 stopni Celsjusza.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Nebbiolo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Dziczyzna, Mięso czerwone, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C.G. |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,32 kg |
| Region pochodzenia | Piemont |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 18 - 20 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pmp wino serwis sp. z o.o. ulica i numer: kilińskiego 1 kod pocztowy i miasto: 47-303 krapkowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |