Opis szczegółowy
Barbuda jest małą wyspą położoną we wschodnich Karaibach. Stanowi część suwerennego Narodu Wspólnoty Antigui i Barbudy. Wyspa leży między Morzem Karaibskim a Oceanem Atlantyckim i jest egzotycznym i luksusowym miejscem. Znajdziesz tu niejedną historię do odkrycia i jedne z najlepszych rumów na świecie. Historia produkcji rumu sięga końca XVIII wieku, kiedy to cukier został po raz pierwszy sprowadzony na wyspę i szybko stał się główną częścią upraw na jej plantacjach. Produkty uboczne z trzciny cukrowej, takie jak melasa lub sok z trzciny cukrowej, są głównymi składnikami w produkcji rumu w procesie fermentacji i destylacji. Następnie destylat dojrzewa w dębowych beczkach, pomagając w ten sposób w tworzeniu popularnego na Karaibach rumu.
Barbuda jest mieszanką karaibskich rumów.
Wyrazisty w smaku z delikatnym akcentem suszonych owoców, śliwki i pomarańczy.
Smak: słodki, cytrusowy, owocowy, przyprawowy
Aromat: nuty owoców i przypraw.
Parametry produktu
| Typ | Rum |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Antigua i Barbuda |
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak podstawowy | Korzenny, Owocowy, pomarańczowy, śliwkowy |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie, Koktajle |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cerville investments sp. z o.o. ulica i numer: taśmowa 7a kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Barbuda jest mieszanką karaibskich rumów. wyrazisty w smaku z delikatnym akcentem suszonych owoców, śliwki i pomarańczy. smak: słodki, cytrusowy, owocowy, przyprawowy aromat: nuty owoców i przypraw. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |