Banan w czekoladzie 25 g Figaro X35
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
BANAN W CZEKOLADZIE to delikatna pianka o smaku bananowym oblana gorzką czekoladą.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Bananowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie ciemnej |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, czekolada gorzka 24% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat waniliowy), puree bananowe 6% (banany, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy), tłuszcz roślinny (Shea), kwas (kwas cytrynowy), substancja żelująca (agar), syrop glukozowo-fruktozowy, żelatyna, białko mleka, aromat, barwnik: kurkumina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 260 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 400 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1684 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|