Balviten Herbatniki lemon shells bezglutenowe 150g X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Herbatniki z znadzieniem cytrynowym.Produkt bezglutenowe
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka kukurydziana, skrobia kukurydziana, masło z mleka 19%, krem cytry nowy 12% ( tłuszcz roślinny częściowo utwardzony (palmowy, rzepakowy) , serwatka w proszku z mleka , emulgator: lecytyna sojowa , barwnik e161b, aromat), cukier, jaja , mleko w proszku odtłuszczone, syrop glukozowy, kakao 0,8%, sub stancje spulchniające: pirofosforan dwusodowy, kwaśny węglan sodu; aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-048-080 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Glutenfree24 Sp Z o.o , Spółka komandytowa Ulica i numer: Korfantego 191 Kod pocztowy i miasto: 40-163 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 503 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2100 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |