Opis szczegółowy
Likworki o smakach "Frizzante", "Orange Spritz", "Cuba Libre", "Gin & Tonic" w czekoladzie.
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 168 g |
| Dodatki | Z alkoholem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, czekolada 25% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), e476; aromat), spirytus (3,7%), aromaty. czekolada: masa kakaowa minimum 48%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-09-08 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-889906 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady przemysłu cukierniczego" bałtyk" sp.zo.o.o ulica i numer: leona droszyńskiego 8/11 kod pocztowy i miasto: 80-381 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Ekspozycja na ciepło lub słońce może przyczynić się do migracji tłuszczu kakaowego na powierzchnię czekolady. w rezultacie na czekoladzie może się pojawić "siwy nalot". jest to zjawisko , które nie wpływa na jakość produktu. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 457 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1911 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 70 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |