Balon foliowy Beauty&Charm Cyfra stojąca 1, tęczowa, 74 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
BALON FOLIOWY BEAUTY&CHARM CYFRA „1” STOJĄCY
Wymiar balonów: 74 cm
Kolor: tęczowy
Opakowanie zawiera: 1 szt.
Producent: GoDan S.A.
Balony są przeznaczone do napełnienia powietrzem.
Do zestawu jest dołączona rurka do pompowania.
Balony nie są napełnione powietrzem.
Parametry produktu
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
|---|---|
| Kolor | Różowy, Żółty, Niebieski |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Materiał | Folia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Balon foliowy b&c cyfra stojąca 1, tęczowa, 74 cm |
| Rodzaj produktu | Balon foliowy |
| Wymiary | 75 cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |