Opis szczegółowy
Whisky o złożonym i eleganckim
smaku, leżakująca minimum 3 lata,
a niejednokrotnie znacznie dłużej.
Charakterystyczna, jasnozłota barwa
oraz niezapomniany smak to efekt
połączenia różnych whisky słodowych
i zbożowych. Połaczenie aromatów
dwóch głównych destylatów – whisky
słodowych rodem z Miltonduff oraz
z Glenburgie sprawia, że Ballantine’s
Finest pobrzmiewa nutami czekolady,
jabłek i wanilii.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 350 ml |
| Smak | czekoladowy, jabłkowy, Waniliowy |
| Serwowanie | Czyste |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Whisky o złożonym i eleganckim smaku, leżakująca minimum 3 lata, a niejednokrotnie znacznie dłużej. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 900 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2026-01-27 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 30 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 11 szt. |