Bakuś Serek biszkoptowy z dodatkiem wapnia, witamin: D, B6 i B12 90g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Z myślą o dzieciach do puszystego serka Bakuś dodaliśmy wapń, witaminę D oraz kwasy Omega 3 i tak powstał super Bakuś. Bakuś posiada Formułę Zrównoważonego Rozwoju, która zawiera wapń i witaminę D potrzebne dla prawidłowego rozwoju kości u dzieci oraz DHA - kwas Omega 3, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mleko pasteryzowane |
|---|---|
| Smak | Biszkoptowy |
| Składniki | twarożek odtłuszczony z mleka pasteryzowanego, śmietanka, cukier, biszkopty 1% (mąka pszenna, cukier, jaja, skrobia, tłuszcz rzepakowy, sól, barwnik: kurkumina), białka mleka, żelatyna wieprzowa, aromat, wapń, witaminy: D, B6, B12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 108 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 456 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 11,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 136 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 17 %RWS |
| Witamina B12 | 0,8 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 17 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,28 mg/100g |
| Witamina D | 0,85 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|