Bakoma men protein skyr jogurt pitny o smaku ciastka z czekoladą 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Smakowy, Pitny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Składniki | Mleko zagęszczone odtłuszczone, mleko, białko mleka, czekolada z substancją słodzącą 0,3% (miazga kakaowa, substancje słodzące: maltitole; tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny sojowe; aromat waniliowy); ciasteczka 0,15% (jaja, skrobia kukurydziana i ziemniaczana, substancja słodząca: maltitole; aromat, błonnik bambusowy), aromat, ekstrakt z suszonych jabłek, żółtko jaja - proszek, substancja słodząca: sukraloza, kultury bakterii jogurtowych. może zawierać orzechy pistacjowe i gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Producent: | bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 26,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,45 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 78 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 234 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 330 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 989 kJ |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 52 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru), E965 Maltitol, E322 Lecytyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja słodząca, Emulgator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |