Opis szczegółowy
Bakalland Żurawina w białej czekoladzie Wedel 74g 10szt
Parametry produktu
| Rodzaj | Suszone, Słodzona, Z dodatkami |
| Dodatki | Czekolada biała |
| Smak | Żurawinowy, Czekoladowy |
| Zawartość netto | 74 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada biała 54% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, emulgator: lecytyny (soja), aromat); żurawina suszona słodzona 45% (żurawina 66%, cukier 33,5%, olej słonecznikowy), substancja glazurująca: guma arabska. produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, orzechy, jaja oraz nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 461 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1930 kJ |
| Wielkość porcji | 74 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 61 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |