Opis szczegółowy
Bakalland Popcorn smak karmelowy 90g
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
| Smak | Karmelowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Ziarno kukurydzy 61 %, cukier, olej palmowy, glukoza, aromat (zawiera karmel w proszku 0,02 %), emulgator: lecytyny; barwniki: ekstrakt z papryki, beta-karoten. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. wyjmij z opakowania foliowego papierową torebkę i włóż do kuchenki mikrofalowej napisem up do góry (na 1,5-3,5 minuty). 2. nasłuchuj odgłosów prażenia. 3. ostrożnie wyjmij gorącą torebkę, wstrząśnij i otwórz. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 476 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1998 kJ |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość błonnika | 5,2 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |