Opis szczegółowy
Orzechy nerkowca prażone z dodatkiem pieprzu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe, Prażone |
| Dodatki | Przyprawy |
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzechy nerkowca 94 %, pieprz mielony 2,5 %, syrop ryżowy, sól, cukier, ekstrakty pieprzu 0,2 %. produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, inne orzechy, mleko, soję, jaja oraz nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Technika utrwalenia | Prażenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 610 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2550 kJ |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość błonnika | 6,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 47 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |