Bacardi Tropical 27% 700 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Bacardi Tropical to połączenie smaków ananasa, kokosa i guawy, które tworzą idealną egzotyczną kompozycję smaków. Zmieszaj na lodzie z wodą gazowaną lub sokiem pomarańczowym.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 27 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak podstawowy | Owoce tropikalne |
| Serwowanie | Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hellmann worldwide logistics ulica i numer: handlowa 20 kod pocztowy i miasto: 41-253 czeladź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 30 ml |