Opis szczegółowy
Bacardi Carta Blanca to lekki i aromatyczny biały rum, z delikatnie wyczuwalnymi nutami kwiatowo-owocowymi.
Wyczujemy przede wszystkim nuty pomarańczy, lawendy, róży ,limonki. Na drugim planie możemy odnaleźć smaki migdałów, marcepanu i wanilii, odpowiadającym za kremowy smak. Finisz dla odmiany jest raczej wytrawny, z lekkim słodkim posmakiem.
Tak lekki rum doskonale nadaje się do miksowania – przede wszystkim z równie lekkimi składnikami, z którymi może współgrać – przede wszystkim z sokami – z limonki (jako Daiquiri), żurawiny, czy pomarańczy, ale też na przykład z miętą jako Bacardi Mojito.
Parametry produktu
| Typ | Rum |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portoryko |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Pojemność | 1000 ml |
| Smak podstawowy | Łagodny |
| Serwowanie | Koktajle, Samodzielnie |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hellmann worldwide logistics ulica i numer: handlowa 20 kod pocztowy i miasto: 41-253 czeladź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |