Opis szczegółowy
BACARDÍ Coconut jest starannie wytwarzany z najlepszej jakości składników, tak aby tworzyć najlepsze koktajle. Pij jako Pina Colada, aby podkreślić smak kokosa lub zmiejszaj z sokiem ananasowym.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość alkoholu | 27 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Kokosowy |
| Smak | Kokosowy |
| Serwowanie | Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 197 kcal |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 824 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |