Opis szczegółowy
Napój niegazowany Bubble Tea zawiera 20% soku owocowego oraz pękające kuleczki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 320 ml |
| Smak | Jabłkowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku: 20%, pękające kuleczki: 6% (woda, cukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku: 6%, regulatory kwasowości: mleczan wapnia, kwas jabłkowy; substancje zagęszczające: guma ksantanowa, skrobia acetylowana, alginian sodu; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; barwnik: likopen), cukier, ekstrakt z czarnej herbaty: 0,3%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja słodząca: sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajwan |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: allcor s. c. tadeusz kiciak, mateusz kiciak ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 29 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 122 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |