Opis szczegółowy
Bruschetta to włoskie antipasto pochodzące ze środkowych Włoch. Doskonale nadaje się do tostów oraz jako przyprawa do zup i sosów. Schłodzona bruschetta ma pikantny smak i jest gotowa do użycia.
Parametry produktu
| Składniki | Suszony pomidor 60%, olej słonecznikowy, woda, czosnek 3,5%, ocet winny, sól 1,8%, bazylia 1,5%, oregano, przeciwutleniacz (askorbinowy kwas), konserwant (sorbinian potasu, benzoesan sodu) |
| Typ (antipasti) | Warzywa marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Pojemność | 325 g |
| Zawartość netto | 325 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hugli food polska sp. z o.o. ulica i numer: wydawnicza 1/3 kod pocztowy i miasto: 92-333 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 238 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 255 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1072 kJ |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20,5 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3,25 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |