Opis szczegółowy
Kwaśne żelki z nadzieniem o smaku jabłkowym, bananowym, malinowym, pomarańczowym, w kształcie kostki.
Parametry produktu
| Rodzaj | W cukrze, Z nadzieniem |
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton 72 sztuki |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka pszenna, sok jabłkowy z zageszczonego soku jabłkowego 7%, syrop glukozowy, dekstroza, tłuszcz palmowy, kwas: kwas jabłkowy (e296), regulator kwasowości: kwas cytrynowy (e330), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat pomarańczowy, aromat malinowy z innymi aromatami, barwniki: ekstrakt z papryki kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina, luteina, koncentrat czarnej marchwi |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zpc otmuchów ulica i numer: nowowiejska 20 kod pocztowy i miasto: 49-300 nysa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kwaśne żelki o smaku owocowym. |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Karton |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 367 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1557 kJ |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja utrzymująca wilgoć |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |