Opis szczegółowy
Drażetki o smaku tropikalnych owoców w kształcie fasolek. Charakteryzuje się smakiem i
zapachem charakterystycznym dla użytych składników i aromatów: marakuji, brzoskwini, ananasa, mango,
wieloowocowy.
Parametry produktu
| Smak | Owoce tropikalne |
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | 144 |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, skrobia kukurydziana, żelatyna wołowa, zagęszczony sok jabłkowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancje glazurujące: (wosk carnauba, wosk pszczeli), koncentrat soku z czerwonych buraków, substancja zagęszczająca: guma arabska, koncentrat spiruliny, barwniki: (kurkumina, ekstrakt z papryki), proszki owocowe 0,01 % ( ananasowy, brzoskwiniowy, mango, markui). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady przemysłu cukierniczego "otmuchów" s.a. ulica i numer: nowowiejska 20 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1008 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Karton |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1529 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 61,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 87,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 0,3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |