Opis szczegółowy
Drażetki o smaku czerwonych owoców w kształcie fasolek. Charakteryzuje się smakiem i
zapachem charakterystycznym dla użytych składników i aromatów: truskawki, jeżyny, czarnej porzeczki, maliny,
wieloowocowy.
Parametry produktu
| Smak | Owoce jagodowe |
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton 144 sztuki |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, skrobia kukurydziana, żelatyna wołowa, zagęszczony sok jabłkowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancje glazurujące: wosk carnauba, wosk pszczeli, substancja zagęszczająca: guma arabska, barwniki: czerwień allura ac, błękit brylantowyfcf;, proszki owocowe 0,01 %(jeżynowy, truskawkowy, malinowy, czarna porzeczka). |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady przemysłu cukierniczego "otmuchów" s.a. ulica i numer: nowowiejska 20 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1008 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Karton |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1529 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 61,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 87,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 0,3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |