Opis szczegółowy
BACKMIT Mak mielony 1000 g
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1000 g |
| Składniki | Mak niebieski |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 230 dni (dzień) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vog polska sp. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 8 kod pocztowy i miasto: 96-100 skierniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Spożyć do tygodnia po otwarciu |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 549 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2266 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 46 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |