Opis szczegółowy
Dzięki zawartym składnikom wspomaga prawidłowe trawienie i eliminację wody z organizmu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
| Zawartość netto | 100 g |
| Typ | Napój kawowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Odtłuszczone mleko w proszku, kawa rozpuszczalna (27,6%), inulina (25,7%), regulator kwasowości: węglany sodu, aromat waniliowy, winian l-karnityny (3%), ekstrakt z korzenia mniszka (2,7%), olej kokosowy w proszku (zawiera mleko), ekstrakt z chlorelli (0,21%) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawartość saszetki wsypać do filiżanki i zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml, 80'c). energicznie wymieszać. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,19 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 303 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1272 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 127 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 41 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |