Ayran przysmak turecki 330g MALUTA X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ayran 320g mleczny napój z dodatkiem soli, o tureckim rodowodzie. Doskonale gasi pragnienie, uzupełnia elektrolity. Spożywać schłodzony, przed otwarciem kubka wstrząsnąć.
Parametry produktu
| Rodzaj | , Pitny |
|---|---|
| Smak | , Mleczny, Słony, Krzepki |
| Składniki | Mleko pasteryzowane woda sól kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Warszawska 41 Kod pocztowy i miasto: 82-100 Nowy Dwór Gdański PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 142 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,76 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |