Auto wyścigowe zdalnie sterowane toys for boys
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
W zestawie:
- auto 19 cm
- kontroler
Funkcje:
- pełny zakres jazdy
- działające przednie reflektory
- ustawienie zbieżności kół
- gumowe opony
Parametry produktu
| Rodzaj | Samochody |
|---|---|
| Typ | Jeżdżące |
| Dla dzieci w wieku od | 6 lat |
| Czas zabawy | 30 min |
| Prędkość maksymalna | 8 km/h |
| Kolor | wielokolorowy |
| Nadruk/wzór | Tak |
| Użyte materiały | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie zabawki | 3 x aa |
| Zasilanie kontrolera | 2 x aa |
| Liczba kanałów | 4 |
| Częstotliwość pracy | 27 MHz |
| Zasięg kontrolera | 10 m |
| Gwarancja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Ostrzeżenia! nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. małe elementy. ryzyko uduszenia. zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. opakowanie nie służy do zabawy. należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. wyprodukowano w chrl. niniejszym deklarujemy, że zabawka sterowana drogą radiową wraz kontrolerem jest zgodna z dyrektywą parlamentu europejskiego i rady 2014/53/ue z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie harmonizacji ustawodawstw państw członkowskich dotyczących udostępniania na rynku urządzeń radiowych i uchylając: dyrektywę 1999/5/we. deklaracja zgodności jest dostępna na stronie: https://artyk.pl/. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: artyk sp.z o. o. ulica i numer: zbąszyńska 3a kod pocztowy i miasto: 91-342 łódź pl |
| Krótki opis marketingowy | Auto wyścigowe zdalnie sterowane toys for boys |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |