Opis szczegółowy
Arla® Protein Puddding Salted Caramel to deser o smaku słonego karmelu bogaty w białko. Idealne połączenie kremowej konsystencji puddingu i solonego karmelu sprawia, że produkt idealnie sprawdzi się jako przekąska, gdy poczujesz głód lub masz ochotę na coś słodkiego. To nic innego jak Twój mały poczęstunek podczas zasłużonej przerwy.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
| Smak | Karmelowy, Solone, Słodki |
| Składniki | Mleko pasteryzowane (87 %), białko mleka, substancje słodzące (erytrytol, glikozydy stewiolowe ze stewii), stabilizatory (karagen), substancja zagęszczająca (guma guar) aromat, enzym laktaza, aminokwasy rozgałęzione bcaa (0,1% ) (leucyna, izoleucyna, walina), sól emulgująca (cytryniany sodu), regulator kwasowości (węglan magnezu) sól, witamina d. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina D |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Białko |
| Pojemność | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Krótki opis marketingowy | Arla® protein puddding salted caramel to deser o smaku słonego karmelu bogaty w białko. idealne połączenie kremowej konsystencji puddingu i solonego karmelu. |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze 2-8°c. po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 332 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Rws - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kj/2000 kcal). |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 208 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 26 %RWS |
| Witamina D | 1 μg/100g |
| Magnez (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Magnez | 28 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 20 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E960 Glikozydy stewiolowe, E407 Karagen, E412 Guma guar, E641 Leucyna, E331 Cytryniany sodu, E504(i) Węglan magnezu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja słodząca, Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Sól emulgująca, Regulator kwasowości |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Wysoka zawartość białka. bez dodatku cukrów. zawiera występujące cukry. sortuj jako plastik. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Zapach i smak karmelu, lekko słodkawy, lekko słony, konsystencja jak budyń, kolor jasnobrązowy, wygląd jednorodny |