Arcy Optima 400g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyśmienita w smaku, stworzona w 38% z napoju owsianego oraz olejów rzepakowego, shea i kokosowego, bez oleju palmowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Przeznaczenie | Produkt do smarowania pieczywa, pieczenia i gotowania. |
| Składniki | Olej rzepakowy (43%), napój owsiany 38% (woda, owies, olej słonecznikowy), tłuszcze roślinne (kokosowy, shea), woda, sól (0,8%), emulgator (e471), aromaty, witaminy a i d2, barwnik (karoteny). zawiera 7% owsa. nie zawiera konserwantów. nie zawiera mleka/laktozy. |
| Zawartość tłuszczu | 60 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2023-09-25 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bunge Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Niepodległości 42 Kod pocztowy i miasto: 88-150 Kruszwica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 154 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 557 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 58 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 400 %RWS |
| Witamina E | 7,0 mg/100g |
| Witamina D | 20 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Nie |