Arabeska de Luxe Kawowa 190 g X15
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ | Kruche, Wafle |
|---|---|
| Smak | Kawowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 190 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada 35 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i polirycynooleinian poliglicerolu; aromat], mąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku, skrobia, mleko w proszku odtłuszczone, kawa 0,8 %, błonnik kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat, emulgator: lecytyny (z soi); olej rzepakowy, substancje spulchniające: (węglany sodu, węglany amonu), sól. może zawierać orzeszki arachidowe i orzechy. czekolada 35% cukier 16,9% kawa 0,8 % |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zpc "skawa"s.a. ulica i numer: młyńska 66 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1215 szt. |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 203 dni (dzień) |
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2161 kJ |
| Wielkość porcji | 190 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |