Aquafaba rozpuszczalna 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Aquafaba rozpuszczalna idealna do zastapienia jaj i mleka w wypiekach, musach lub lodach oraz panierce, sosach. Zawiera saponiny, witaminy z grupy B, potas, fosfor, magnez, wapń i żelazo.
Sposób przygotowania: do 10g produktu dodać 150g przegotowanej wody, wymieszać, przykryć pokrywką. Po 2-3 minutach produkt jest gotowy do użycia.
Warunki przechowywania
2 lata w temperaturze nie wyższej niż 25oC i wilgotności względnej nie większej niż 80%
Składniki
100% odwodniony wyciąg z ciecierzycy
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 351/84 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 14 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 6.1 g |
| Sól | 0.0975 g |