Apetina Serek Kremowy Pomidory i Bazylia 125g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kremowy serek do smarowania i gotowania. Swój smak zawdzięcza dojrzałym w słońcu pomidorom, bazylii, cukinii, papryce oraz różnorodnym przyprawom. Serek nadaje się na kanapki, jak i do przygotowania gorących potraw.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Pomidory |
| Składniki | Składniki: maślanka (z mleka), śmietanka (z mleka), cukinia, czerwony pieprz 2,5%, cebula, pasta pomidorowa 2,5%, płatki pomidorowe 2%, sól, bazylia 0,8%, papryka w proszku 0,3%, granulat czosnku 0,3%, tymianek 0,1%, czarny pieprz 0,1%, koncentrat cytrynowy, kultury bakterii kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 2 tygodnie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 179 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 742 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|