Opis szczegółowy
Antrykot wołowy z kością suchodojrzewajcy (Tomahawk)
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
| Rodzaj elementu | Antrykot |
| Klasa | Z-młoda wołowina |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Z kośćmi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso wołowe 100% |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 6 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 5,8 - 6,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mardi sp. z o.o. ulica i numer: olsztyńska 1 kod pocztowy i miasto: 11-300 biskupiec pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |