Antipasto Misto prosciutto crudo, salame milano, coppa 110 g Galbani X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Antipasto Misto 110g - zestaw plastrowanych wędlin wieprzowych, surowych, dojrzewających
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Składniki: szynka dojrzewająca(30g): mięso wieprzowe, sól, substancja konserwująca: e252. coppa (karczek)(40g): karczek wieprzowy, sól, glukoza, aromaty, przyprawy korzenne, substancje konserwujące: e252, e250. kiełbasa salami milano (40g): mięso wieprzowe, sól, glukoza, aromaty, przyprawy korzenne, substancje konserwujące: e252, e250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1492 kJ |
| Wielkość porcji | 110 g |
| Zawartość białek | 29 g |
| Zawartość soli | 5,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E252 Azotan potasu, E250 Azotyn sodu |