Opis szczegółowy
Bombonierka w kształcie serca 155g z pralinami
Parametry produktu
| Smak | czekoladowy, Nugat, Karmelowy, Kokosowy, kawowy |
| Dodatki | Z karmelem, Z czekoladą mleczną, Z nadzieniem, Z alkoholem |
| Zawartość netto | 155 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Pralina. składniki: cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, syrop glukozowy, pełne mleko w proszku, orzechy laskowe, migdały, tłuszcze roślinne (palmowy, karite), kokos, mleko zagęszczone, śmietanka w proszku (cream powder), stabilizator (sorbitole), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyna), cukier z mleka, ekstrakt waniliowy, naturalny aromat, sól, kakao niskotłuszczowe w proszku, substancje utrzymujące wilgoć (inwertaza), substancje konserwujące (sorbinian potasu, kwas sorbowy), substancje zagęszczające (pektyna). minimum 33% miazgi kakaowej i minimum 23% miazgi mlecznej w czekoladzie mlecznej. minimum 46% miazgi kakaowej w ciemnej czekoladzie. |
| Temperatura przechowywania min - max | 11 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: konsult impex sp.z o.o. ulica i numer: bytomska 7 kod pocztowy i miasto: 70-603 szczecin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 9 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 547 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2280 kJ |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |