Opis szczegółowy
Buteleczki z ciemnej czekolady z nadzieniem koktajlowy,
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 187 g |
| Dodatki | Z alkoholem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciemna czekolada z nadzieniem (33%) z alkoholami i koncentratami soków owocowych . składniki: cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, woda, alkohole 4% (wódka, rum), likier43 koncentrat 1%, koncentraty soków owocowych 0,6% (limonka, żurawina, cytryna, ananas),naturalny aromat pomarańczowy (cointreau) 0.5%, ekstrakt kawy naturalne aromaty, olejek pomarańczowy. procent wagowy alkoholu 1.7% min. 3.9% max. masa kakaowa minimum: 50% w ciemnej czekoladzie. może zawierać: inne orzechy |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Temperatura przechowywania min - max | 11 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: konsult impex sp.z o.o. ulica i numer: bytomska 7 kod pocztowy i miasto: 70-603 szczecin pl |
| Krótki opis marketingowy | Buteleczki z ciemnej czekolady z nadzieniem koktajlowy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 14 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 13 mies. |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 463 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1934 kJ |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 14 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |