Opis szczegółowy
Angostura® Cocoa Bitters to bitter i przyprawa do aromatyzowania z nutą gorzkiego kakao i orzechowego karmelu oraz odważnym naparem aromatycznych roślin zapewniająca nieskończone możliwości smakowe. Wyprodukowany z najlepszych, lokalnie zbieranych ziaren kakao Trinitario (Trynidad i Tobago). Uznawany za najlepszą na świecie hybrydę kakao. Doskonale komponuje się ze słodkim wermutem lub dojrzałymi trunkami np. whisky, rum i koniak. Wystarczy jedna lub dwie krople, aby dodać nową głębię smaku do klasycznych koktajli.
Aromat: przyprawy korzenne, gałka muszkatołowa, wiśnia, wędzone śliwki, kakao i gorzka czekolada.
Smak: gorycz i słodycz, gałka, kakao, goździk i cynamon.
Finisz: Rozgrzewający, słodko-ziołowy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Angostura |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Trynidad i Tobago |
| Zawartość alkoholu | 48 % obj. |
| Pojemność | 100 ml |
| Smak | Kakaowy, Gorzki |
| Serwowanie | Desery, Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 0,05 ml |