Opis szczegółowy
Anchoivs doskonale sprawdzą się jako dodatek do past i sałatek, a także, jako farsz do włoskiej pizzy.
Parametry produktu
| Składniki | Ryba - filety ze szprotów solonych korzennie (sprattus sprattus), olej roślinny (patrz nadruk w kodowaniu: ssojowy, r-rzepakowy), sól, cukier, przyprawy korzenne, substancja konserwująca - benzoesan sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 65 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: thai union poland sp. z o.o. ulica i numer: strzebielinko 22 kod pocztowy i miasto: 84-250 gniewino pl |
| Krótki opis marketingowy | Anchovis helskie w oleju 100g |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Sprottus sprottus |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 138 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 577 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |