Opis szczegółowy
Wyjątkowe nadzienia otulone mleczną czekoladą! W bombonierce znajdziesz 16 pralinek w 4 smakach: orzech laskowy, śmietankowy, pralinkowy oraz czekolada z pomarańczą. Zanurz się w codziennej przyjemności z pralinkami Amoretta!
Parametry produktu
| Smak | Orzechowy, Śmietankowy, Czekoladowy, Pomarańczowy |
| Zawartość netto | 106 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada mleczna (55%) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476, aromat], tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2,2%), mleko odtłuszczone w proszku, śmietanka w proszku (z mleka) (0,4%), skórka pomarańczowa (0,3%), miazga orzeszków arachidowych, emulgator: lecytyny (z soi), miazga orzechów laskowych (0,2%), aromaty. czekolada mleczna - masa kakaowa minimum 25%. czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 562 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2323 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 53 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |