Opis szczegółowy
• Do bezpośredniego spożycia przez wszystkie grupy ludności,
• Idealny dla wegan, wegetarian i fleksitarian,
• Produkt dedykowany dla osób będących na dietach: bezlaktozowej, bezkazeinowej, bezglutenowej i
wegańskiej oraz dla osób z alergią na soję,
• Osoby świadome, propagujące zdrowy i aktywny styl życia.
• 100 % vegan,
• Wzbogacony w wapń i witaminę B12,
• Unikalny smak,
• Czysta etykieta.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, skrobia modyfikowana, tłuszcz kokosowy 21 %, sól morska, wapń, ziarna pieprzu 0,7 %, aromat, barwnik: karoteny, witamina b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 128 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Zawartość surowca wtórnego | 0, 0, 0 % |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: magda plant based ulica i numer: zakopiańska 35a kod pocztowy i miasto: 34-424 szaflary pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Wapnia |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Witaminy B12 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 286 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1190 kJ |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 200 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 25 %RWS |
| Witamina B12 | 2 μg/100g |