Amki TO GO sezamki klasyczne 22,5 g X32
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Zdrowa słodka przekąska na bazie ziarna sezamowego
Parametry produktu
| Zawartość netto | 22,5 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ziarno sezamowe (50%), syrop glukozowy, cukier. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Unitop sp. z o.o. Ulica i numer: A.Struga 61 Kod pocztowy i miasto: 90-959 Łódź PL |
| Krótki opis marketingowy | Zdrowa słodka przekąska |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 576 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Wilgotność względna - nie więcej niż 75%. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 525 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2190 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29,4 g |
| Cukry | 31,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 51,1 g |