Alternatywa dla śmietanki Debic Culinaire Vegetop 15% 1L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Delikatna alternatywa dla śmietanki do gotowania łącząca smak (bez sztucznego posmaku) z wyjątkowymi właściwościami tłuszczów roślinnych. Pozostaje jednorodna nawet na dużym ogniu i nie warzy się w połączeniu z alkoholem czy kwaśnymi dodatkami. Charakteryzuje się bardzo szybkim czasem gęstnienia i stabilnością w przygotowanych na jej podstawie daniach. Doskonała odporność na zamrażanie i rozmrażanie.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 15 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Alternatywa dla śmietanki do gotowania |
| Składniki | słodka maślanka; oleje roślinne (11%) (palmowy z ziaren, kokosowy, palmowy, rzepakowy); utwardzony tłuszcz palmowy z ziaren (3%); skrobia modyfikowana; emulgatory: E471, E435; stabilizatory: E331, karagen; barwniki: beta-karoten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1,02 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FrieslandCampina Nederland B.V. Ulica i numer: Stationsplein 4 Kod pocztowy i miasto: 1062 Amersfoort NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać do 4 dni w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 162 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 669 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |