Alpro skyr style proteina truskawka 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Składniki | Baza sojowa (woda, obłuszczone ziarno soi (13,9%)), truskawka (9%), (owoce (5%) sok truskawkowy z soku zagęszczonego (4%)), cukier, stabilizator (pektyny) regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu, kwas jabłkowy) wapń, aromat, ekstrakt z buraka, ekstrakt z marchwi, sól morska, przeciwutleniacze (mieszanina tokoferoli, estry kwasów tłuszczowych i kwasu askorbinowego), witaminy (b2, b12, d2) kultury jogurtowe (s. thermophilus, l. bulgaricus). może zawierać orzechy (nie zawiera orzeszków ziemnych). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | wapnia oraz witamin B2, B12 i D2 |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu zamknąć i spożyć w ciągu 5 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 356 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 8,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Witaminy
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Poziom znakowania Nutriscore | A |