Algida Lody Zapp 58 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wszyscy wielbiciele kultowego ZAPP-a będą mogą cieszyć się jego niezapomnianym smakiem. Rozpływające się w ustach lody o smaku toffi oraz fantazyjne kolory powróciły, aby towarzyszyć we wszystkich radosnych chwilach. Ciesz się niezapomnianą przyjemnością z pastelowo – zakręconym Zapp’em
Parametry produktu
| Typ | Na patyku |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z karmelem |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, olej kokosowy, preparat serwatkowy (mleko), koncentrat odtłuszczonego mleka (proszek lub płyn), zagęszczony sok z buraka czerwonego, stabilizatory (maczka chleba świętojańskiego, guma guar, karagen), barwniki (chlorofile, kurkumina, węgiel roślinny), aromat, zagęszczony sok z marchwi, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 60 g |
| Pojemność | 58 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 590 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 340 kJ |
| Wielkość porcji | 58 ml |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |