Algida Lody Big Milk 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oto BIG MILK! Kultowy, śmietankowy i uwielbiany przez wszystkich. Co sprawia, że smakuje tak doskonale? Jego główny składnik, czyli świeże mleko, dzięki któremu BIG MILK zyskuje cudownie kremową konsystencję i wyśmienity smak. To właśnie dlatego jest tak delikatny i tak pyszny, że nie sposób go sobie odmówić. Przyjemność z każdym kęsem i prawdziwa rozkosz dla Twojego podniebienia. Spróbuj i przekonaj się, dlaczego wszyscy kochają lody BIG MILK! Mniam!
Parametry produktu
| Typ | Mleczne, Na patyku |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Składniki | Składniki: pełne świeże mleko (40%), odtworzone odtłuszczone mleko (33%), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, olej kokosowy, syrop glukozowy, śmietanka (0,7%), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar, karagen), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), koncentrat odtłuszczonego mleka (proszek lub płyn), aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Pojemność | 100 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | -23 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 190 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 317 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |