Asortyment Moje zakupy
  • Mega Nowości!

  • Mega Rabaty!

  • Zgrzewki i wielopaki

  • Piekarnia

  • Owoce i warzywa

  • Mięso, ryby

  • Nabiał

  • Spożywcze

  • Napoje

  • Alkohole

  • Gry i zabawki

  • Kosmetyki

  • Dom

  • Ogród

  • Art. przemysłowe

  • Ajax Floral Fiesta Kwiaty laguny Płyn uniwersalny 1 L X12

    Dostępność: na wyczerpaniu
    Wysyłka w: 24 godziny
    Cena: 113,09 zł 113.09
    ilość szt.
    Zyskujesz 0 pkt [?]
    dodaj do przechowalni

    Opis

    Opis szczegółowy

    Płyn uniwersalny Ajax z linii Floral Fiesta to połączenie skuteczności ze świeżością. Zawiera kompozycję zapachową wzbogaconą o ekstrakty z kwiatów i olejki eteryczne. Uwalnia aromat wiosennych kwtiatów, który wypełnia Twój dom świeżością przez 24 h. Ajax usuwa brud, jednocześnie chroniąc delikatne powierzchnie (marmur, ceramika), nie wymaga szorowania i spłukiwania. Nowa formuła Ajax zawiera w 100% biodegradowalne składniki aktywne, dzięki którym jest bardziej skuteczny i przyjazny dla planety. W duchu idei Zero Waste Ajax produkowany jest w sposób odpowiedzialny w fabrykach, które ograniczają zużycie energii i wody. Butelka i korek nadają się do recyklingu. Ajax zmienia się dla Ciebie! Producent: Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o. ; Adres producenta: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Polska ; Adres elektroniczny producenta: colgatepalmolive.com ; Podmiot odpowiedzialny w UE: Colgate-Palmolive Europe Sarl ; Adres podmiotu odpowiedzialnego w UE: Colgate-Palmolive Europe Sarl, 4106, Therwil/Switzerland ; Adres elektroniczny podmiotu odpowiedzialnego w UE: colgatepalmolive.com

    Parametry produktu

    Piktogramy GHSToksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07)
    Rodzaj produktuPłyn
    Karta charakterystyki produktuhttps://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/73/2/1073227.pdf
    Hasła ostrzegawczeuwaga
    ZagrożenieTak
    Rodzaj zagrożeniaPłyn czyszczący Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawiera Methylchloroisothiazolinone i Methylisothiazolinone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
    ZapachMorski
    Skład<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, geraniol, butylphenyl methylpropional, citronellol, limonene, hexyl cinnamal, glutaral, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone
    Sposób użyciaRozcieńczyć z wodą i przy pomocy mopa/szmatki zmyć czyszczoną powierzchnię
    Waga jednostkowa brutto1,07 kg
    Adres podmiotu wprowadzającego do obrotuNazwa firmy: colgate-palmolive services (poland) sp. z o.o. ulica i numer: ul. taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl
    Zawartość nominalna1000 ml
    Przeznaczeniepłyn uniwersalny
    Trwałość od otwarcia24 mies.
    Krótki opis marketingowyPołączenie skuteczności ze świeżością. Płyn uniwersalny zawiera kompozycję zapachową wzbogaconą o ekstrakty z kwiatów i olejki eteryczne.
    Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISENie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą.
    Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy)Tak
    Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol)Tak
    Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol)Tak
    Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal)Tak
    Limonene (d-Limonene)Tak
    Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie50 op. zb. (DU)
    Kraj pochodzenia/Wyprodukowano wGrecja
    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper Premium