Opis szczegółowy
Airwaves Cool Cassis 36 drażetek 50g
Parametry produktu
| Rodzaj | Miętowe, Orzeźwiające, Odświeżające, Owocowe |
| Smak | Miętowy, Czarna porzeczka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Substancje słodzące (sorbitol, izomalt, syrop maltitolowy, aspartam, mannitol, acesulfam k, sukraloza), baza gumowa, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), substancja zagęszczająca (guma arabska), emulgator (lecytyna sojowa), substancja glazurująca (wosk carnauba), barwnik (e163). przeciwutleniacz (bha) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 352 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 151 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 629 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 63 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą, zawiera źródło fenyloalaniny |
| Zawiera aromaty | Tak |